O nás

Náš tím

Náš komunikatívny personál sa vám snaží pomôcť prostredníctvom odborných informácií, ktoré vám pomôžu pri efektívnej liečbe. V našej lekárni nájdete veľký výber produktov z rôznych oblastí ako napríklad: voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detské potreby, ortopedické pomôcky a iné.

Používame reklamné kampane na podporu charitatívnych a osvetových akcií na domácom a medzinárodnom trhu. Boli sme reklamným partnerom akcie „ZOBER LOPTU NIE DROGY“, alebo kampane „UNICEF – Vydržíš mesiac bez vody? Ani ona…“.

Laboratórium

Sme lekáreň, ktorá vďaka moderne vybavenému laboratóriu je schopná a pripravená na lekársky predpis alebo požiadanie klienta pripraviť takzvané individuálne pripravované magistraliter prípravky.

Drive in

Súčasťou našej lekárne je tiež Drive-In (možnosť výdaja liekov, potrieb a pomôcok priamo do auta), čo Vám ponúka maximálnu bezpečnosť a pohodlie najmä v čase zvýšenej chorobnosti, v zlom počasí, časovom sklze a podobne. Stačí sa doviezť k okienku a vyzdvihnúť si lieky, doplnky a pomôcky. Táto možnosť oslovuje najmä rodičov s malými deťmi, imobilných pacientov a pod.

HORE