Vaše výhody

Vaše výhody z nákupu

Široký sortiment: V našej lekárni nájdete veľký výber produktov z rôznych oblastí ako napríklad: voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detské potreby, ortopedické pomôcky a iné. Drive-In: Súčasťou našej lekárne je tiež Drive-In (možnosť výdaja liekov, potrieb a pomôcok priamo do auta), čo Vám ponúka maximálnu bezpečnosť a pohodlie najmä v čase zvýšenej chorobnosti, v zlom počasí, časovom sklze a podobne. Stačí sa doviezť k okienku a vyzdvihnúť si lieky, doplnky a pomôcky. Táto možnosť oslovuje najmä rodičov s malými deťmi, imobilných pacientov a pod.

Vernostná karta

Na požiadanie Vám bude vystavená Vaša vernostná karta, na ktorú sa pri nákupe voľnopredajných prípravkov pripočítavajú bonusové body. Nazbierané body si môžete uplatniť ako zľavu pri ďalšom nákupe z voľnopredajného sortimentu.

Lekáreň plus

Naša lekáreň je tu pre vás od roku 2006. Za tento čas sme získali množstvo spokojných zákazníkov. Dnes sme členom družstva Plus Lekáreň. Vďaka tomu náš klient môže využívať akcie a zľavy a dostávať informácie o pripravovaných ponukách z prvej ruky.

Kráčame s dobou

Kráčame s dobou, preto poistenci všetkých zdravotných poisťovní môžu u nás využívať výhody e-receptu a poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne aj mobilnú aplikáciu tejto poisťovne.

Jabĺčko plus

Všetkým našim zákazníkom automaticky pribalíme ku každému nákupu online alebo v lekárni nad 15 eur naše šťavnaté jabĺčko. Pretože Vaše zdravie nás zaujíma.

HORE